Personeel


team

Bestuurspersoneel

LAERSKOOL CONSTANTIAPARK BESTUURSPERSONEEL
Prinsipaal Mnr. A.J. Oosthuizen hoof@lscp.co.za
Snr. Bestuur
Adj. Hoof (Akademie) Me. A. Moolman annieka.moolman@lscp.co.za
Adj. Hoof Dr. L Dey louis.dey@lscp.co.za
DH (Gr R - 1) Me. M du Plessis marlene.duplessis@lscp.co.za
DH (Gr 2 - 3) Me. M. Jonck martie.jonck@lscp.co.za
DH (Tale Gr 4 - 7) Me. E. Crafford elsa.crafford@lscp.co.za
DH (Wisk & NW/Teg) Mnr. H. Swart heinrich.swart@lscp.co.za
DH (Lo & K&K) Mnr. J. Hansen johan.hansen@lscp.co.za
Graadhoofde
Graad 1 Me. E. Gresse elna.gresse@lscp.co.za
Graad 2 Me. R. Bloem retha.bloem@lscp.co.za
Graad 3 Me. N. Webb nadine.webb@lscp.co.za
Graad 4 Mnr. A. Visser andre.visser@lscp.co.za
Graad 5 Me. L. Scholtz lulu.scholtz@lscp.co.za
Graad 6 Me. A. Smit annedien.smit@lscp.co.za
Graad 7 Me. M. du Plooy marna.duplooy@lscp.co.za
Vakhoofde
Afrikaans Me. K. Visser karin.visser@lscp.co.za
Engels Me. M. Du Plooy marna.duplooy@lscp.co.za
Wiskunde Mnr. H. Swart heinrich.swart@lscp.co.za
Natuurwetenskap en Tegnologie Me. J Bonnema juanette.bonnema@lscp.co.za
Sosiale Wetenskap Mnr. H. Dürr hans.durr@lscp.co.za
Ekonomiese en Bestuurwetenskappe Mnr. R. Fox renier.fox@lscp.co.za
Kuns Me. J. de Koning juanita.dekoning@lscp.co.za
Musiek Me. A. Van Rooyen annelie.vanrooyen@lscp.co.za
LO en KDA Mnr. J. Hansen johan.hansen@lscp.co.za
Graad R Sentrum
Sentrumhoof Me. E Müller esme.muller@lscp.co.za
Graadhoof Me. M. Joubert marihette.joubert@lscp.co.za

Onderwysers

LAERSKOOL CONSTANTIAPARK ONDERWYSERS
Adre Oeloffse adre.oeloffse@lscp.co.za
Alette Meyer alette.meyer@lscp.co.za
Alza van Huyssteen alza.vanhuyssteen@lscp.co.za
Andine Louw andine.louw@lscp.co.za
Andre Visser andre.visser@lscp.co.za
Annedien Smit annedien.smit@lscp.co.za
Annegret van Dyk annegret.vandyk@lscp.co.za
Annelie Van Rooyen annelie.vanrooyen@lscp.co.za
Annieka Moolman annieka.moolman@lscp.co.za
At Oosthuizen hoof@lscp.co.za
Cailynne Starke cailynne.starke@lscp.co.za
Carla van den Heever carla.vandenheever@lscp.co.za
Carmia Essakow carmia.essakow@lscp.co.za
Charise Meistre lok@lscp.co.za
Christa-Marie Jansen van Rensburg cmjvr@lscp.co.za
Christine Mulder christine.mulder@lscp.co.za
Corlé van Zyl corle.vanzyl@lscp.co.za
Daleen Hoogenboezem daleen.hoogenboezem@lscp.co.za
Elbie Gottsche elbie.gottsche@lscp.co.za
Elda de Wet elda.dewet@lscp.co.za
Elize Brink elize.brink@lscp.co.za
Elize du Plessis elize.duplessis@lscp.co.za
Elmien van Wyngaard evw@lscp.co.za
Elna Gresse elna.gresse@lscp.co.za
Elrize van Wyk elrize.vanwyk@lscp.co.za
Elsa Crafford elsa.crafford@lscp.co.za
Elsie Labuschagne elsie.labuschagne@lscp.co.za
Esme Muller esme.muller@lscp.co.za
Estian Esterhuizen estian.esterhuizen@lscp.co.za
Graad R Admin graadradmin@lscp.co.za
Hannalie Snyman hannalie.snyman@lscp.co.za
Hans Durr hans.durr@lscp.co.za
Heinrich Swart heinrich.swart@lscp.co.za
Hermie Nell hermie.nell@lscp.co.za
Hettie Botha hettie.botha@lscp.co.za
Ilse Biggs media@lscp.co.za
Ilse Oosthuizen ilse.oosthuizen@lscp.co.za
Ina Stapelberg ina.stapelberg@lscp.co.za
Izelle Cowley izelle.cowley@lscp.co.za
Isabel du Toit isabel.dutoit@lscp.co.za
Isabel Prinsloo isabel.prinsloo@lscp.co.za
Jacques Myburgh jacques.myburgh@lscp.co.za
Jacques Oosthuizen jacques.oosthuizen@lscp.co.za
Jana Minnaar jana.minnaar@lscp.co.za
Jani Hamman jani.hamman@lscp.co.za
Johan Duminy johan.duminy@lscp.co.za
Johan Hansen johan.hansen@lscp.co.za
Johann Meintjes johann.meintjes@lscp.co.za
Juanette Bonnema juanette.bonnema@lscp.co.za
Juanita de Koning juanita.dekoning@lscp.co.za
Juanita Matthews jm@lscp.co.za
Karin Visser karin.visser@lscp.co.za
Karlien Bezuidenhout skoolfonds@lscp.co.za
Leanie Weidemann leanie.weidemann@lscp.co.za
Liezl Weyers liezl.rousseau@lscp.co.za
Lize van Rooyen lize.vanrooyen@lscp.co.za
Louis Dey louis.dey@lscp.co.za
Louisa Grobler admin@lscp.co.za
Louisa Le Roux louisa.leroux@lscp.co.za
Lucelle Gilbert lucelle.gilbert@lscp.co.za
Lulu Scholtz lulu.scholtz@lscp.co.za
Magda van Schalkwyk magda.vanschalkwyk@lscp.co.za
Marianne van Rooyen marianne.vanrooyen@lscp.co.za
Marihette Joubert marihette.joubert@lscp.co.za
Marlene du Plessis marlene.duplessis@lscp.co.za
Marlise Viljoen marlise.viljoen@lscp.co.za
Marna du Plooy marna.duplooy@lscp.co.za
Mart-Mari Coertzen martmari.coertzen@lscp.co.za
Martie Jonck martie.jonck@lscp.co.za
Maryke Botha maryke.botha@lscp.co.za
Melissa Visser melissa.visser@lscp.co.za
Minette Smith ms@lscp.co.za
Monique Jansen monique.jansen@lscp.co.za
Nadia de Wet nadia.dewet@lscp.co.za
Nadine Webb nadine.webb@lscp.co.za
Natalie Joubert natalie.jouber@lscp.co.za
Natasja Spruyt natasja.spruyt@lscp.co.za
Raemey Van Niekerk raemey.vanniekerk@lscp.co.za
Renier Fox renier.fox@lscp.co.za
Retha Bloem retha.bloem@lscp.co.za
Retha van der Bank retha.vanderbank@lscp.co.za
Ronel Reinecke ronel.reinecke@lscp.co.za
Sandra Coetzee sandra.coetzee@lscp.co.za
Shaun Norval shaun.norval@lscp.co.za
Simone Louw simone.louw@lscp.co.za
Sonja van Tonder svt@lscp.co.za
Sophie Retief sophie.retief@lscp.co.za
Surita Nel surita.nel@lscp.co.za
Suzanne Barnard suzanne.barnard@lscp.co.za
Suzette Swanepoel finansies@lscp.co.za
Thea Wessels thea.wessels@lscp.co.za
Yolanda Meiring yolanda.meiring@lscp.co.za
Yvonne De Wet yvonne.dewet@lscp.co.za
Yvonne Fleishmann yvonne.fleischmann@lscp.co.za
Zilana Uys zilana.uys@lscp.co.za
0
Sport
0
Boeke in die biblioteek
0
Leerlinge
0
Personeel